Zamieszczone niżej Warunki Świadczenia Usług dotyczą wszystkich zamówień zawartych pomiędzy firmą PLS Rafał Borowski zarejestrowana w Rzędzianach, Rzędziany 22, 16-080 Tykocin, Polska wpisana do CEiDG, NIP: 5422971987, REGON: 200726392 a jej Klientami w sklepie internetowym www.roundmount.pl

Ceny: Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i pozostałe elementy składowe, dodatkowo doliczone mogą zostać koszty przesyłki.

Koszty przesyłki: Na terenie Polski koszty standardowej przesyłki są uzależnione od wyboru przewoźnika. Maksymalnie możemy wysłać jedno mocowanie w paczce. Zamówienia z większą ilością mocowań będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach. W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie dodatkowych kosztów w wysokości zależnej od wyboru przewoźnika. Ostateczny koszt dostawy można zobaczyć w podglądzie zamówienia po zalogowaniu lub podaniu adresu dostawy.

Zasady dostawy: Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu prawidłowo zaksięgowanych środków na koncie sprzedawcy. Na czas realizacji zamówienia składają się: Czas przygotowania i wysyłki przedmiotu - czyli czas jaki sprzedający potrzebuje na przygotowanie zamówienia - do 3 dni roboczych. Czas dostawy - określony przez przewoźnika przy wyborze formy transportu. Proszę pamiętać o tym że czas dostawy przedmiotu przez przewoźnika bywa zwykle deklarowany, a nie gwarantowany. W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta czy trudne warunki drogowe, czas dostawy może się wydłużyć.

Płatności: Na chwile obecną możemy wybrać: Przedpłata na konto bankowe - po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma email z danymi do wpłaty. Szybkie płatności internetowe - rozliczenia transakcji kartą płatnicza i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl - środki są natychmiast księgowane na naszym koncie - skraca to czas realizacji zamówienia. Nie ma możliwości płatności za pobraniem.

Paragon czy faktura? Podczas składania zamówienia na karcie płatności możesz wybrać dokument sprzedaży.

Zakup, montaż i użytkowanie produktu: Przed zakupem zapoznaj się z cechami specjalnymi i ograniczeniami danego typu mocowania, które umieszczone są w opisie produktu. Kupujący bierze na siebie pełną odpowiedzialność za montaż i użytkowanie mocowań. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie ( filmy, zdjęcia, opisy ) służą tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią instrukcji montażu mocowania. Montaż mocowań zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia i kwalifikacje. Jeśli po zapoznaniu się z materiałami informacyjnymi nie czujesz się na siłach by wykonać to samodzielnie – poproś kogoś o pomoc. RoundMount.pl nie świadczy usług montażu sprzedawanych produktów. Kupujący powinien użytkować telefon komórkowy w samochodzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Gwarancja: Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym roundmount.pl objęte są 24 miesięczną gwarancją. Koszty wysyłki gwarancyjnej pokrywa kupujący. Sprzedawca nie przyjmuje Towarów odsyłanych w przesyłkach za pobraniem. Sprzedawca nie przyjmuje Towarów odsyłanych jako listy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przyjmowane są paczki Poczty Polskiej. Sprzedawca nie przyjmuje Towarów odsyłanych do paczkomatów Inpost.

Zwroty: Adres do zwrotów: Rzędziany 22, 16-080 Tykocin, Polska. Prosimy o przemyślane zakupy. Zgodnie z prawem Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu w ramach odstąpienia od umowy w następujących sytuacjach: Sprzedający wykonał w pełni usługę / dostarczył towar za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy. Otrzymał oświadczenie o zwrocie po upływie 14 dni od daty dostarczenia przedmiotu do Kupującego, Zakup Kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą i została wystawiona Faktura VAT.

Reklamacje: W przypadku dostarczenia towaru wadliwego lub niezgodnego z zamówieniem Kupujący ma obowiązek zgłosić ten fakt poprzez formularz kontaktowy w przeciągu 3 dni roboczych od otrzymania towaru. RoundMount.pl zobowiązuje się do usunięcia wady lub wymiany towaru na nowy w przeciągu 14 dni roboczych liczonych od dnia zwrotu towaru przez Kupującego.

Sprzedaż międzynarodowa: Dodatkowe warunki sprzedaży międzynarodowej znajdują się na stronie: Sprzedaż międzynarodowa i nie dotyczą klientów na terytorium polski.

Ochrona danych osobowych: Firma podchodzi do ochrony danych osobowych klientów bardzo poważnie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych.

Administratorem i właścicielem strony www.roundmount.pl jest firma PLS Rafał Borowski z siedzibą w Rzędzianach, Rzędziany 22, 16-080 Tykocin, Polska wpisana do CEiDG, NIP: 5422971987, REGON: 200726392.