Pamiętaj że wszystkie międzynarodowe przesyłki są ubezpieczone oraz posiadają numer śledzenia. Jesteś w 100% bezpieczny! 

world

Zapoznaj się z zasadami sprzedaży międzynarodowej:

Zamówienie możesz złożyć przez sklep RoundMount.pl

Płatność:

Płatność za międzynarodowe zamówienia odbywają się poprzez system płatności Paypal. Możesz zapłacić bezpośrednio z konta Paypal lub za pośrednictwem karty debetowej / kredytowej w dowolnej walucie. Instytucją odpowiedzialną za przewalutowanie będzie Paypal lub twój bank. Walutą rozliczeniową sklepu RoundMount.pl jest Złoty Polski (PLN).

Czas dostawy:

Wszystkie wysyłki są realizowane z magazynu w Polsce za pośrednictwem Poczty Polskiej. Deklarowany czas dostawy to 3-11 dni roboczych. Zgodnie z zasadami przewoźnika w przypadku zaginięcia paczki reklamacje można składać 14 dni po przekroczeniu czasu dostawy.

Koszt dostawy:

Wynosi 39.00 zł brutto na obszarze całego świata z wyłączeniem terytorium Polski. Jesteś w 100% bezpieczny gdyż wszystkie przesyłki są ubezpieczone i mają numer śledzenia.

Cło i inne podatki:

Wszystkie w/w koszty nie uwzględniają cła i innych podatków które może nałożyć na ciebie urząd celny w twoim kraju. W celu uzyskania informacji skontaktuj się z odpowiednim organem podatkowym. (Nie dotyczy krajów Unii Europejskiej)

Kontakt i obsługa zamówienia:

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 lokalnego czasu (GMT+1). Kontakt z nami możliwy jest tylko i wyłącznie w języku Polskim i Angielskim.